چشم انداز

تبدیل شدن به شرکتی پیشرو، ارزش آفرین و سودآوردر چهارچوب استانداردهای ملی و بین المللی با ارج نهادن به ارزش های انسانی و اخلاقی به منظور کسب جایگاه رهبری در زمینه بازرسی غیر مخرب در ایران و منطقه  و تولید تجهیزات بازرسی پیشرفته و در نگاه مشتریان تحسین برانگیزترین شرکت در زمینه تولید محصولات و ارایه خدمات و مشاوره برتر کسب و کار باشیم.

بیانیه ماموریت شرکت مپوا

شرکت مهندسان پایش وضعیت امیرکبیر در زمینه های طراحی و ساخت ربات های بازرس مخزن به منظور بازرسی غیر مخرب و ساخت بوردهای الکترونیکی و آکوستیک و طراحی و ساخت تجهیزات در حوزه مهندسی پزشکی فعالیت دارد. هم چنین کارگزار رسمی معاونت علمی و فنآوری در زمینه ارزیابی طرح های دانش بنیان می باشد.

رویکرد شرکت تولید محصولات با تکنولوژی بالا و روز دنیا و ارایه خدمات با رعایت کامل حقوق کلیه ذینفعان شرکت به منظور دستیابی به رشد سودآور و ارتقا بهره وری و خلق پروژه های متمایز و مبتنی بر نیاز روز مشتریان می باشد.

ارزش های بنیادی شرکت مپوا التزام به مدیریت کیفیت و استانداردهای تولید محصولات و خدمات به منظور صیانت از سرمایه های ملی و فردی و ایجاد رضایت و شرایط مطلوب برای مشتریان ارزشمند شرکت می باشد.

شرکت به طور مستمر در جهت ارتقا و توانمندسازی کارکنان و به کارگیری اصول تعالی سازمان و تاکید بر نوآوری مستمر در کلیه فرآیندهای عملیاتی و تشویق کارکنان به اهتمام درآن تلاش می نماید.

همچنین مابرآنیم تا با تخصیص دادن درصدی از سود شرکت به امورخیریه رسالت خود را در راستای خدمت به همنوع به انجام برسانیم.

بیانیه خط مشی

شرکت مپوا  بعنوان یکی از مراکز معتبر دانش بنیان به منظور حصول اطمینان از بهبود فضای کسب و کار، جهت گیری راهبردی مناسب با بافت سازمانی شرکت، ترویج تفکر مبتنی بر ریسک و رویکرد فرآیندی ودستیابی به نتایج مورد انتظار از سیستم مدیریت کیفیت ضمن رعایت الزامات قانونی و مقرراتی ، استاندارد ISO 9001:2015   را بعنوان الگویی برای سیستم مدیریت کیفیت و استاندارد ISO 10002:2014   را جهت سیستم رسیدگی به شکایات انتخاب نموده و رئوس خط مشی خود را بشرح ذیل اعلام می دارد.

  1. درک نیازها و انتظارات و افزایش سطح رضایت ذینفعان، رسیدگی به مشکلات مرتبط با محصولات و خدمات قابل ارایه به مشتریان و پاسخگویی به شکایات آنها
  2. توسعه کسب و کار و گسترش زمینه های خلاقیت و نوآوری و ارتقا کیفی محصولات و خدمات قابل ارائه به مشتریان
  3. به کارگیری فناوری و سیستم های نوین برای افزایش اثربخشی و کارایی شرکت
  4. ارتقا دانش و مهارت فنی نیروهای انسانی به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت و توسعه فرهنگ کارگروهي در سازمان و به کارگیری نیروهای نخبه در جهت حفظ سرمایه های ملی در داخل کشور
  5. توسعه سهم بازار ملی

اینجانب ضمن پشتیبانی همه جانبه از مفاداین خط مشی و تامین منابع لازم جهت نیل به رئوس آن و بهبود مستمر سیستم های مدیریت، از کلیه همکارانم انتظار دارم که در جهت درک و بکارگیری آن تلاش لازم را بنمایند. این خط مشی ضمن اینکه در فواصل زمانی متناسب با نتایج حاصل از عملکرد فرآیندها و فرصت ها و ریسک ها مورد بازنگری قرار گرفته، بعنوان چارچوبی برای تعیین اهداف کیفی می باشد.

                                                                                     مدیر عامل

امیر رفاهی اسکویی