preloader
karoya-tv-mapva

 

مسابقه بزرگ تلویزیونی کارویا

کارویا

یکی از رویدادهایی که امسال یعنی سال “توليد، پشتيباني‌ها، مانع‌زدايي‌ها” جهت تحقق حمایت از شرکت های دانش بنیان قرار است برگزار گردد، رویداد کارویا صندوق  نوآوری و شکوفایی است. این رویداد در واقع یک مسابقه است؛ یک مسابقه بزرگ تلویزیونی که در آن شرکت های دانش بنیانی که برای توسعه محصول خود نیازمند جذب سرمایه جسورانه هستند می توانند شرکت کنند. حداکثر سرمایه ای که امکان جذب آن در این مسابقه وجود دارد چهار میلیارد تومان است. همچنین این امکان وجود دارد که این سرمایه از طریق تامین مالی جمعی جذب شود. طرح های راه یافته به این مسابقه توسط داوران و کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد و حداقل 20 طرح منتخب و برتر روی سکوهای تامین مالی جمعی قرار می گیرند و می توانند این سرمایه را جذب کنند.

 

کارویا در بیست قسمت حدوداً پنجاه دقیقه ای ضبط و از شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد. ثبت نام در این مسابقه برای شرکت های دانش بنیانی که واجد شرایط بودند آزاد و رایگان بوده همچنین زمان پخش این برنامه تلویزیونی هم اواخر مرداد است. شرکت مهندسان پایش وضعیت امیرکبیر (مپوا) نیز در این مسابقه تلویزیونی شرکت کرده است.

 

شرکت مپوا با فعالیت در زمینه تست های غیرمخرب موفق به تولید اولین دستگاه نشت شار مغناطیسی MFL ساخت داخل شده است و با همین محصول نیز در این مسابقه شرکت کرده است. در حال حاضر این دستگاه، تنها دستگاه بومی در زمینه تست غیرمخرب سیم بکسل و کابل به روش بازرسی مغناطیسی است. برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانید به وبسایت مسابقه تلویزیونی کارویا  karoya.tv مراجعه کنید.

 

تلفن مسابقه تلویزیونی کارویا: ۴۲۱۷۰۹۹۰

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

از ۱ تا ۵ ستاره به ما امتیاز بدید.

میانگین رتبه / 5. تعداد امتیازات کاربران:

امتیازی داده نشده، اولین نفری باشید که ثبت امتیاز می‌کنید

توییتر
لینکدین
واتساپ
تلگرام
ایمیل

آخرین موضوعات

لینک کوتاه مطلب

فهرست موضوعات
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.